O nas

Nasze produkty sprzedawane są w Bielsku-Białej od blisko dwudziestu lat. Do 2007 roku salon firmowy Jotul należał do gdańskiego dystrybutora na Polskę - firmy Scan Forum. Od 2007 roku po przejęciu Scan Forum przez norweski koncern Jotul, sprzedaż na Polskę i kraje Europy środkowo - wschodniej prowadzi JOTUL POLSKA.

Na początku 2013 roku salon firmowy JOTUL POLSKA w Bielsku-Białej został przejęty przez pracowników firmy, którzy pracują w firmie nieprzerwanie od czternastu lat. Gwarantuje to zachowanie standardów sprzedaży i obsługi klienta wymaganych przez koncern JOTUL GROUP.

Powstałe w lutym 2013 roku Beskidzkie Centrum Kominkowe, które jest jednym z kilku w Polsce salonów JOTUL STUDIO zajmuje się sprzedażą, montażem i obsługą gwarancyją i pogwarancyjną wszystkich produktów należących do JOTUL GROUP.

Serdecznie Państwa zapraszamy do naszego salonu w Bielsku-Białej przy ulicy Górskiej 1A, gdzie można zapoznać się z pełną ofertą produktów JOTUL GROUP - piecami i wkładami JOTUL, SCAN, ATRA i ILD.

Sprzedaż i montaż kominków to dla nas nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy - to nasza pasja. Cieszymy się, że jak starożytny Prometeusz możemy dawać Państwa rodzinom bezpieczny - ujarzmiony ogień.

Życzymy Państwu wiele niezapomnianych wieczorów spędzonych w cieple norweskich kominków.