GWARANCJA

Od 01.07.2016r. piece i wkłady kominkowe firmy Jotul zamontowane przez autoryzowanych partnerów Jotul Polska zostaną objęte 25-cio letnią gwarancją.

Produkty Jøtul Group sprzedawane są za pośrednictwem sieci wysoce wyspecjalizowanych detalistów, którzy są w stanie zaoferować Państwu najlepsze doradztwo dotyczące wyboru pieca spełniającego Państwa indywidualne wymagania i najlepiej dopasowanego do planowanych zastosowań. Mogą Państwo tam również zamówić instalację a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Aby mieć pewność, że odniosą Państwo korzyści z zakupu, nie zalecamy nabywania produktów Jøtul przez Internet, gdzie wspomniany wysoki poziom doradztwa i obsługi może być niedostępny. Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup pieca w Internecie, proszę upewnić się, że nabędą go Państwo od dystrybutora, który może zaoferować eksperckie porady dotyczące wyboru produktu najlepiej dopasowanego do Państwa potrzeb, a także jest w stanie zainstalować piec i zapewnić niezbędny serwis.

W szczególności chcielibyśmy zasugerować, by unikali Państwo kupowania produktów Jøtul w Internecie od detalistów spoza Państwa regionu, którzy z tego powodu nie będą w stanie zaoferować Państwu odpowiedniej pomocy.

Jesteśmy zawsze odpowiedzialni za wykonane prace. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z zakupionym produktem, zrobimy wszystko, aby je rozwiązać w zadowalający sposób. W naszej pracy używamy tylko materiałów posiadających gwarancję producenta