JØTUL Studio

Norweska firma produkująca już 160 lat doskonałej jakości żeliwne wkłady kominkowe i piece wolno stojące. Swoje produkty sprzedaje na wszystkich kontynentanch łacznie z Afryką - tam też czasami jest zimno. Poligonem doświadczalnym dla Jotula jest surowy norweski klimat. To co sprawdza się w Norwegii sprawdza się w Polsce!

Duńska firma z 35 letnią tradycją, produkująca piece wolno stojące i wkłady kominkowe, które posiadają najlepszy i najefektywniejszy system spalania dzięki czemu osiągają sprawność do 87%. SCAN reprezentuje najlepsze skandynawskie wzornictwo dzięki korzystaniu z najlepszych pracowni projektowych. Piece SCAN to piękne "grzejące meble", które wielokrotnie zostały nagrodzone światową nagrodą designerską - Red Dot

Kominy stalowe Jotul do pieców i wkładów kominkowych. Pozwalają na montaż w dowolnym miejscu, są trwałe i bezpieczne objęte 25 letnią gwarancją. Produkowane w Szwecji systemy kominowe spełniają wszystkie normy Unii Europejskiej. Mogą być wykonane w dowolnym kolorze z palety RAL.